City Dressing: Een Uniek Concept voor het WK Roeien in Rotterdam
Opdrachtgever: Rotterdam Topsport – Rotterdam
Voor het WK Roeien in Rotterdam werkten we in opdracht van Rotterdam Topsport en in samenwerking met de organisatie aan een innovatief city dressing concept . Dit concept had als doel om de stad volledig in de sfeer van het roeikampioenschap te brengen. We hingen niet alleen banieren op, maar plaatsten ook roeispanen met vlaggen van deelnemende landen in onze opvallende CUBE. Zowel passanten als deelnemers en supporters van de landenteams waren enthousiast over deze veel gefotografeerde roeispanen.
Grootformaat City Dressing: Marieke Keijser en Loyens & Loeff in de Spotlights
Op een drukbezochte zichtlocatie, naast de Rotterdamse Markthal en Station Blaak, realiseerden we in opdracht van Loyens & Loeff, de sponsor van het toernooi, een opvallende city dressing. We brachten een levensgrote afbeelding van Marieke Keijser, de Nederlandse roeister en boegbeeld van het WK, aan op de zijgevel van het kantoorpand van Loyens & Loeff. Deze indrukwekkende gebouwbestickering trok direct de aandacht en diende als een ware eye-catcher.
Geïnteresseerd in City Dressing voor uw Project? Neem Vrijblijvend Contact met Ons Op!
Bent u ook op zoek naar een uniek city dressing concept dat uw project in de schijnwerpers zet? Aarzel dan niet om vrijblijvend contact met ons op te nemen. Ons ervaren team staat klaar om samen met u een op maat gemaakte oplossing te creëren die de aandacht trekt en uw boodschap op een opvallende manier communiceert. Vul het formulier in op onze website en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op. Ontdek de kracht van city dressing en laat uw project stralen!


